SİPARİŞ VE TESLİMAT ŞARTLARI - Ayhan Çocuk | Anne ve Bebek Ürünleri Mağazası - Kampanyalar

Kargo ücreti ne kadar?
Tüm ürünlerimizde kargo ücreti 5 TL' dir.

Siparişim ne zaman gönderilecek?
Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. Ayhan Çocuk sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Saat 16:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilir. Ayhan Çocuk'da yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Kargo firmasında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Ayhancocuk firması sorumlu tutulamaz.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı Ptt Kargo veya Fillo Kargo tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Hesabım' sayfasındaki 'Siparişlerim' bölümünde yapabilirsiniz.

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Siparişlerim' kısmından takip edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal ederim?
Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi iptal etmek için, iptal isteğinizi sipariş numaranızla beraber [email protected] adresine e-posta ile bildirmeniz yeterlidir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişinizin durumunu 'Hesabım' sayfanızda yer alan "Siparişlerim" sayfasında görebilirsiniz.
"Siparişiniz hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
"Banka ödemesi bekleniyor" ifadesi havalenizin henüz tarafımıza ulaşmadığını belirtir.
"Kargoya teslim edildi." ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.
Tüm bu değişiklikler e-posta adresinize bilgilendirme amaçlı gönderilecektir.

Kargom Nerede?
Kargonuzu aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.
UPS Kargo Takip

Hediye göndermek istiyorum. Fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı verebilir miyim?
Ayhan Çocuk'da verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir. Gönderilen hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte fatura ise bilahare fatura adresinize postalanmaktadır. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'İletişim' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz +90 (212) 606 02 81 no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.